You Plus

NISSANCONNECT EV

NISSANCONNECT EV – TUTVUSTUS

Süsteemiga NissanConnect EV saate hallata oma NISSAN LEAFi arvuti või mobiili kaudu. Saate kontrollida laadimistaset, alustada laadimist, vaadata, millal laadimine lõpeb, hallata kliimaseadet ja vaadata hinnangulist sõiduulatust. NissanConnect EV abil saate analüüsida oma sõitu, mis muudab teekonnad ja laadimise lihtsaks ja tõhusaks.

NissanConnect EV rakendus on allalaadimiseks saadaval iOS-ile ja Androidile.

 

Zero emission

PÜSIGE ÜHENDUSES

LAADIGE ALLA RAKENDUS

Säästke aega ja hallake eemal olles oma LEAFi
nutitelefoni kaudu.

Get it on Google Play

 

NISSANCONNECT EV - TEEKONNAPLANEERIJA

Teekonnaplaneerija teenusega tutvustab NissanConnect EV lihtsasti kasutatavaid funktsioone, mis hõlbustavad teie sõiduelamust.

 

NISSANCONNECT EV – KAUGJUHTIMINE JA SÕIDUKI STATISTIKA

Elektrisõiduki juhtimine on lihtsam kui kunagi varem. Nutitelefoni paigaldatud NissanConnect EV rakenduse või omanikuportaali You+Nissan kaudu saate otsida laadimisjaamu, jälgida, kui tõhusalt te akut kasutate ja kaugjuhtimise abil reguleerida isegi kliimaseadet.

• LAADIMISTAIMER: Otsustage, millal soovite oma NISSAN LEAFi laadida – saate seda teha ka siis, kui olete eemal; kasutage seejuures ära soodsamad tipptunnivälised hinnad.

• KLIIMASEADE: Programmeerige kliimaseade oma arvuti või nutitelefoni kaudu, nii on teie NISSAN LEAF alati valmis, kui seda vajate.

• MINU SÕIDUAJALUGU: Tutvuge oma sõiduharjumuste üksikasjaliku ülevaatega ja leidke, millelt saaksite raha säästa.

KASUTAGE TÄIUSLIKKU PARDAÜHENDUST

UUS NISSANCONNECT - SISSEJUHATUS

 

Uus NissanConnecti süsteem viib teid digitaalse elu kiirteele! Ühendus nutitelefoniga, Bluetoothi käed-vabad side- ja audiolahendused, intelligentne navigeerimine ja sõidukisisesed rakendused – need funktsioonid muudavad auto oluliseks osaks teie elustiilist, kus on tähtis olla ühenduses. Kui teie autol on vastav varustus olemas, registreeruge You+Nissanis ja aktiveerige funktsioon „New NissanConnect“. Seejärel saate hakata eksklusiivseid teenuseid kasutama. Et oleks lihtsam registreeruda ja oma autosõitu nautida, leiate eest kogu uue NissanConnecti funktsioonide kasutamiseks vajamineva info ja nõuanded!

 

Autojuhtimine on tõsine asi. Kasutage NissanConnect teenuseid ainult siis, kui see on ohutu. NissanConnect teenus tuleb tellida, kuid see on tasuta esimesed 2 aasta jooksul alates auto garantii algusest. Teenus ja rakendused on kasutatavad ainult mõnedes Euroopa riikides ja kindlatel Nissani mudelitel. Teenust ja rakendusi võivad pakkuda kolmandad isikud, kelle tegevus ei allu Nissani kontrollile, ning need võivad ette teatamata muutuda, ilma et see tooks kaasa kohustusi Nissanile või selle esindajatele (sealhulgas teenuste tühistamine/peatamine kolmandate isikute poolt). Mõni kaugjuhtmisega seotud funktsioon võib eeldada ühilduva telefoni või seadme olemasolu (ei ole autoga kaasas). Mobiiliühenduse tagavad mobiiliteenuse pakkujad ning see ei allu Nissani kontrollile. Kõigis piirkondades ei pruugi mobiiliühendus kättesaadav olla. Teatavatel juhtudel võidakse rakendada rändlusteenus ja/või andmesideteenuse lisatasu. Nissan ei vastuta seadmete vahetamise või uuendamise ega sellega seotud kulutuste eest, kui see võib osutuda vajalikuks teenuse muutumise korral teenuse kasutamise jätkamiseks.