You Plus

JAGA MEIEGA, MIKS SULLE MEELDIB SINU NISSAN JA VÕIDA AUTOLE HOOLDUS 300 € VÄÄRTUSES!

 

Hea Nissani omanik!

 

Meil on hea meel, et oled You+Nissani liige. Ei oma tähtsust, kas said autoomanikuks alles eile, paar või isegi kümme aastat tagasi või millise Nissani mudeliga sõidad – me loodame, et naudid seda ja meil on hea meel kuulda teie kogemustest Nissaniga.

 

Tahame tänada kõiki Nissani omanikke, kes on meile kirjutanud, miks neile meeldib nende Nissan!

 

Loosimine on toimunud ning juhusliku selektsiooni alusel oleme välja valinud õnneliku Nissani omaniku, kes võitis 300 euro väärtuses hoolduse oma Nissanile.

 

Õnnelik võitja on Heili Otepäält ja tema auto on Nissan QASHQAI (2016, läbisõiduga 22 450 km), ja oma Nissanist kirjutas ta meile nii: „Ilus, armas, hea, mugav- tundub, et tegin õige valiku. Pildi lisan päevast, mil minust sai õnnelik uue auto omanik.”

 

Palju õnne Heilile ja aitäh oma loo jutustamise eest! Võtame võitjaga peagi ühendust.

 

Kui sa panid kirja oma loo aga ei võitnud või sa ei jõudnud veel meile oma lugu saata, siis ära kurvasta! Seoses aktiivse osavõtuga oleme otsustanud premeerida veel ühte Nissani omanikku ja seega on meil hea meel teatada, et oleme pikendanud kampaaniat, mis tähendab, et sul on veel võimalus võita oma Nissanile 300 euro väärtuses hoolduse kinkekaart!

 

Kui sa pole oma lugu meile veel saatnud, siis saad seda teha veel kuni 30.novembrini ja sellega osaleda loosis. Kui aga oled juba oma loo saatnud, siis jää ootama häid uudiseid, sest võib-olla seekord just sina võidad! Detsembris loosime välja veel ühe kinkekaardi kõigi vahel, kes on meile oma lood saatnud juuni – novembrikuu jooksul.

 

Osalemiseks klõpsa alloleval nupul “OSALEGE JA SAATKE OMA LUGU” ja jaga meiega oma lugu. Selleks kirjelda veidi oma auto ja ennast, kirjuta vähemalt ühe lausega, miks sulle su Nissan meeldib, ja laadi üles foto oma Nissanist või hoopis endast koos Nissaniga. Vastutasuks loosime kõikide kirjutanute vahel välja veel ühe õnneliku Nissani omaniku, kes saab kinkekaardi väärtusega 300 eurot oma kalli Nissani korralise hoolduse jaoks. Nii lihtne see ongi!

 

Anna meile teada, miks sulle su Nissan meeldib, ja võib-olla oled just sina see õnnelik, kes võidab oma autole korralise hoolduse väärtusega 300 eurot.

 

Ootame kannatamatult sinu lugu!

 

OSALEGE JA SAATKE OMA LUGU

 

Tingimused:

 

Kampaaniaperioodi 19.06.2017. – 31.08.2017 loosimine on tehtud ja õnnelik võitja välja kuulutatud ( võitjaga võetakse ühendust, et kokku leppida auhinna kättesaamise detailid). Kampaaniat on pikendatud ja kõikide osalejate vahel, kes on ajavahemikul 19.06.2017 kuni 30.11.2017 juba oma loo saatnud või saatmas (va eelmise auhinna võitja) ja sisestanud kõik kohustuslikud andmed ja laadinud ülaltoodud lingil üles asjakohase foto, loosime välja veel ühe võitja, kes võidab kinkekaardi väärtusega 300 eurot (sh käibemaks) auto korralise hoolduse teostamiseks. Perioodi 19.06.2017 – 30.11.2017 loosimise teise õnneliku võitja nimi avalikustatakse You+Nissani uudiskirjas ja kampaanialehel detsembris 2017. Auhind – kinkekaarti on võimalik kasutada Nissani auto korralise hoolduse eest tasumiseks Nissani ametlikus esinduses / volitatud remonditöökojas Eestis kuni 300 euro ulatuses (sh käibemaks). Kinkekaardi loosimises ei saa osaleda Nissan Nordic Europe töötajad, samuti Nissani volitatud esinduste ning töökodade töötajad. Korraline hooldus tuleb ette broneerida ning samas informeerida esindust kinkekaardi kasutamise soovist. Kinkekaart tuleb anda esindusele / volitatud remonditöökojale, kui Nissanile pärast korralist hooldust järele lähete. Nissani eri mudelite korralise hoolduse hind on erinev ja kinkekaart katab korralise hoolduse kuni 300 euro ulatuses (sh käibemaks). Kui arve on kokku suurem, peab klient ise hinnavahe kinni maksma. Kui arve on kokku väiksem, ei tagastata hinnavahet kliendile ja kinkekaart loetakse kasutatuks. Kinkekaarti ei saa rahaks ümber vahetada, seda ei saa anda kellelegi teisele ja see kehtib 12 kuud alates kinkekaardile märgitud kuupäevast.

 

СМ. СТРАНИЦУ КАМПАНИИ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ