You Plus

JAGA MEIEGA, MIKS SULLE MEELDIB SINU NISSAN JA VÕIDA AUTOLE HOOLDUS 300 € VÄÄRTUSES!

 

Lugupeetud Nissani omanikud!

 

Kampaania on lõppenud ja siinkohal soovime tänada kõiki Nissani omanikke, kes kirjutasid meile, miks neile meeldib nende Nissan!

 

Teine loosimine on toimunud ning lisaks esimesele võitjale – Heilile Otepäält – oleme välja loosinud kõigi osalejate vahel teise õnneliku Nissani omaniku, kes võitis 300 € väärtuses hoolduse oma autole.

 

Õnnelik võitja on Maila Harjumaalt, kes sõidab 2015.a. Nissan Pulsariga ja kes kirjutas meile sellise loo oma Nissani kohta:

 

“Minu suhe Nissanitega on kestnud juba 10 aastat. Siiani on mul alles minu esimene Nissan Sunny GTI, millega teen pühapäevasõite, ja minu ralli-Sunny, mis hetkel ootab paremaid päevi. Igapäevaselt liiklen Nissan Pulsariga. Mulle meeldivad minu Nissanid, sest nad on väga mitmekülgsed: piisavalt väikesed, et linnas oleks mugav liigelda ja parkida; piisavalt suured, et mahutada kaasreisijad ja pagas; piisavalt võimsad, et maanteel sõit oleks nauditav ja ohutu; piisava varustustasemega, et minu vajadusi juhina katta. Olen Nissani suur fänn!”

 

Palju õnne Mailale ja aitäh oma loo jagamise eest!

 

Võtame peatselt võitjaga ühendust, et auhinna üleandmise detailid kokku leppida.

 

Kogu kampaania perioodi jooksul laekus meile ca 70 lugu ja vahvaid pilte Nissani omanikelt üle kogu Eesti.

 

Aitäh teile kõigile!

 

Tingimused:

 

Kampaania perioodi 19.06.2017 – 31.08.2017 ja 19.06.2017 – 30.11.2017 loosimine on toimunud ja õnnelik võitja välja kuulutatud (võitjaga võetakse ühendust, et kokku leppida auhinna kättesaamise detailid). Auhind – kinkekaardi väärtusega 300 eurot (sh käibemaks) on võimalik kasutada Nissani auto korralise hoolduse eest tasumiseks Nissani ametlikus esinduses / volitatud remonditöökojas üle Eesti. Korraline hooldus tuleb ette broneerida ning samas informeerida esindust kinkekaardi kasutamise soovist. Kinkekaart tuleb anda esindusele / volitatud remonditöökojale, kui Nissanile pärast korralist hooldust järele lähete. Nissani eri mudelite korralise hoolduse hind on erinev ja kinkekaart katab korralise hoolduse kuni 300 euro ulatuses (sh käibemaks). Kui arve on kokku suurem, peab klient ise hinnavahe kinni maksma. Kui arve on kokku väiksem, ei tagastata hinnavahet kliendile ja kinkekaart loetakse kasutatuks. Kinkekaarti ei saa rahaks ümber vahetada, seda ei saa anda kellelegi teisele ja see kehtib 12 kuud alates kinkekaardile märgitud kuupäevast.

 

СМ. СТРАНИЦУ КАМПАНИИ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ