You Plus

Nissan LEAFi klientide valik on nüüd suurem: üle kogu Euroopa on saadaval uued versioonid

Turule on jõudnud Nissan LEAFi tootepere uusimad versioonid, sh suurima sõiduulatusega versiooni LEAF e+. Uus LEAF pakub ka erinevaid disainivõimalusi: saadaval on 10 kerevärvi ning seitse kahevärvilist kere- ja katusevärvide kombinatsiooni, et omanikud saaksid oma LEAFile anda julge välimuse.

 

LOE LÄHEMALT ›

Parimad Nissani esindused on Vilniuses

Kord aastas kogunevad kõikide Balti riikide Nissani esindused suurele äriseminarile, et vahetada kogemusi, hinnata aasta jooksul tehtud tööd ning nimetada endi seast parimad ja pühendunumad.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan City Hub teeb Prantsusmaal oma üleilmse debüüdi: tegemist on uue kaubandusliku kontseptsiooniga, mis kujundab ümber homse mobiilsuse ja klientide kogemused

Nissan avalikustas oma esimese Nissan City Hubi ehk murrangulise uue plaani, milles on ühendatud e-kaubandus ja ideepood.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan tutvustab Euroopas e-POWER-mudeleid

Idee-crossover IMQ-l on murranguline elektriline jõuseade, mis on tavaautodes saadaval alates 2022. aastast.

 

LOE LÄHEMALT ›

NISSAN AVALIKUSTAS 2019. AASTA GENFI AUTONÄITUSEL IDEEAUTO IMQ

Täiustatud disainiga ja nelikveoline e-POWER-süsteem annab märku järgmise põlvkonna crossover’itest.

 

LOE LÄHEMALT ›

Rohkem Micrat: Nissan suurendab jõuseadmete valikut, et vastata paremini klientide ootustele

Micrale lisati kolm uut valikut. Olemasolevale 1,0-liitrisele 70 hj ülelaadeta bensiinimootorile lisanduvad uued jõuseadmed.

 

LOE LÄHEMALT ›

Professionaalne meisterlikkus liikumises: Nissan avalikustas Brüsseli autonäitusel NV300 ideekaubiku

Nissan avalikustas uue NV300 ideekaubiku, et näidata, kui hästi sobivad Nissani tarbesõidukid igat tüüpi ümberehtituste jaoks.  

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan lülitab sisse Hollandi suurima kollektiivse päikesepaneelkatuse

• Amsterdamis asuvas Nissan Motors Centerisse paigaldatud päikesepaneelkatus toodab taastuvenergiat, millest piisab 900 majapidamisele ja mis säästab 1,17 miljonit kilogrammi CO2 aastas.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan LEAF aitas korraldada maratoni üle kogu Euroopa

Elektriautode ralli Electric Marathon 2018 algas 18. septembril Tallinnas pärast proloogi Soomes Helsingis 17. septembril.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissani elektriautod toetasid Tallinnas toimunud UEFA Super Cupi.

15. augustil 2018. peeti Tallinnas maha UEFA Super Cup. See on iga-aastane jalgpallimatš, mida korraldab UEFA ja millel osalevad kahe suurima Euroopa klubijalgpalli võistluse - UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Euroopa Liiga - valitsevad meistrid. UEFA klubijalgpalli võistluse hooaja traditsiooniline avamäng tõi kokku UEFA Meistrite Liiga võitja C.F. Real Madridi ja UEFA Euroopa Liiga võitja Madrid de Atlético. See on esimene kord 43 mängu jooksul, kui mõlemad pooled tulevad samast linnast.

 

LOE LÄHEMALT ›

REGISTREERU KOHE