You Plus

Nissan City Hub teeb Prantsusmaal oma üleilmse debüüdi: tegemist on uue kaubandusliku kontseptsiooniga, mis kujundab ümber homse mobiilsuse ja klientide kogemused

Nissan avalikustas oma esimese Nissan City Hubi ehk murrangulise uue plaani, milles on ühendatud e-kaubandus ja ideepood.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan tutvustab Euroopas e-POWER-mudeleid

Idee-crossover IMQ-l on murranguline elektriline jõuseade, mis on tavaautodes saadaval alates 2022. aastast.

 

LOE LÄHEMALT ›

NISSAN AVALIKUSTAS 2019. AASTA GENFI AUTONÄITUSEL IDEEAUTO IMQ

Täiustatud disainiga ja nelikveoline e-POWER-süsteem annab märku järgmise põlvkonna crossover’itest.

 

LOE LÄHEMALT ›

Rohkem Micrat: Nissan suurendab jõuseadmete valikut, et vastata paremini klientide ootustele

Micrale lisati kolm uut valikut. Olemasolevale 1,0-liitrisele 70 hj ülelaadeta bensiinimootorile lisanduvad uued jõuseadmed.

 

LOE LÄHEMALT ›

Professionaalne meisterlikkus liikumises: Nissan avalikustas Brüsseli autonäitusel NV300 ideekaubiku

Nissan avalikustas uue NV300 ideekaubiku, et näidata, kui hästi sobivad Nissani tarbesõidukid igat tüüpi ümberehtituste jaoks.  

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan lülitab sisse Hollandi suurima kollektiivse päikesepaneelkatuse

• Amsterdamis asuvas Nissan Motors Centerisse paigaldatud päikesepaneelkatus toodab taastuvenergiat, millest piisab 900 majapidamisele ja mis säästab 1,17 miljonit kilogrammi CO2 aastas.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan LEAF aitas korraldada maratoni üle kogu Euroopa

Elektriautode ralli Electric Marathon 2018 algas 18. septembril Tallinnas pärast proloogi Soomes Helsingis 17. septembril.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissani elektriautod toetasid Tallinnas toimunud UEFA Super Cupi.

15. augustil 2018. peeti Tallinnas maha UEFA Super Cup. See on iga-aastane jalgpallimatš, mida korraldab UEFA ja millel osalevad kahe suurima Euroopa klubijalgpalli võistluse - UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Euroopa Liiga - valitsevad meistrid. UEFA klubijalgpalli võistluse hooaja traditsiooniline avamäng tõi kokku UEFA Meistrite Liiga võitja C.F. Real Madridi ja UEFA Euroopa Liiga võitja Madrid de Atlético. See on esimene kord 43 mängu jooksul, kui mõlemad pooled tulevad samast linnast.

 

LOE LÄHEMALT ›

Elektritakso toob linnatänavatele uue põlvkonna elektriautod

Eesti taksoettevõte Elektritakso vahetab kõik oma taksopargi autod 2018. aasta maailma ökoautoks nimetatud uue põlvkonna Nissan LEAFide vastu, olles sellega ka teinud juba algust – viimase kahe nädalaga on taksoparki jõudnud 11 uut Nissan LEAFi.

 

LOE LÄHEMALT ›

Laps keda keegi ei taha

Nädalane reis uue põlvkonna Nissan Leafiga Tallinnast Genfi autonäitusele ja tagasi paneb vägisi uskuma vandenõuteooriaid selle kohta, et elektriautode laiema leviku ja eduloo ees seisab lihtsalt poliitilise tahte puudumine või on see lausa teadlik vastutöötamine. Särtsukas on tubli, kuid vajalikud tugiteenused ja taristu on pehmelt öeldes kasutajavaenulikud; laadimisvõrgustikule juurdepääs võiks kogu Euroopas olla rändlusteenusele sarnaselt lihtne.

 

LOE LÄHEMALT ›

REGISTREERU KOHE