You Plus

Nissan lülitab sisse Hollandi suurima kollektiivse päikesepaneelkatuse

• Amsterdamis asuvas Nissan Motors Centerisse paigaldatud päikesepaneelkatus toodab taastuvenergiat, millest piisab 900 majapidamisele ja mis säästab 1,17 miljonit kilogrammi CO2 aastas.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissan LEAF aitas korraldada maratoni üle kogu Euroopa

Elektriautode ralli Electric Marathon 2018 algas 18. septembril Tallinnas pärast proloogi Soomes Helsingis 17. septembril.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nissani elektriautod toetasid Tallinnas toimunud UEFA Super Cupi.

15. augustil 2018. peeti Tallinnas maha UEFA Super Cup. See on iga-aastane jalgpallimatš, mida korraldab UEFA ja millel osalevad kahe suurima Euroopa klubijalgpalli võistluse - UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Euroopa Liiga - valitsevad meistrid. UEFA klubijalgpalli võistluse hooaja traditsiooniline avamäng tõi kokku UEFA Meistrite Liiga võitja C.F. Real Madridi ja UEFA Euroopa Liiga võitja Madrid de Atlético. See on esimene kord 43 mängu jooksul, kui mõlemad pooled tulevad samast linnast.

 

LOE LÄHEMALT ›

Elektritakso toob linnatänavatele uue põlvkonna elektriautod

Eesti taksoettevõte Elektritakso vahetab kõik oma taksopargi autod 2018. aasta maailma ökoautoks nimetatud uue põlvkonna Nissan LEAFide vastu, olles sellega ka teinud juba algust – viimase kahe nädalaga on taksoparki jõudnud 11 uut Nissan LEAFi.

 

LOE LÄHEMALT ›

Laps keda keegi ei taha

Nädalane reis uue põlvkonna Nissan Leafiga Tallinnast Genfi autonäitusele ja tagasi paneb vägisi uskuma vandenõuteooriaid selle kohta, et elektriautode laiema leviku ja eduloo ees seisab lihtsalt poliitilise tahte puudumine või on see lausa teadlik vastutöötamine. Särtsukas on tubli, kuid vajalikud tugiteenused ja taristu on pehmelt öeldes kasutajavaenulikud; laadimisvõrgustikule juurdepääs võiks kogu Euroopas olla rändlusteenusele sarnaselt lihtne.

 

LOE LÄHEMALT ›

TÄIESTI UUS LEAF SAAB PÕNEVAD LISAD JA ESMAKLASSILINE ÕIETOLMUFILTER LAHENDAB IGIVANA KEVADISE PROBLEEMI

Hingake kergelt ja aevastage vähem – kevad toob endaga taas õietolmu, kuid Nissani uus õietolmufilter pakub murele leevendust. Ühtlasi tutvustame täiesti uue LEAFI põnevaid lisasid.

 

LOE LÄHEMALT ›

NISSAN NAVARA ENNEOLEMATU PROOVIKIVI: 8500 KM KAHE NÄDALAGA

Asfalt, maastik, kõrb, kuivanud jõesäng, üleujutatud tee ja hiigellinnad. Sellised on tingimused, mida projekti #iGo2Dakar meeskond oma retkel kohtas. Kaheks nädalaks sai Nissan Navarast meie teine kodu ja ta pidas Dakari Ralli 40 aasta juubeli radade väljakutsetel erakordselt hästi vastu.

 

LOE LÄHEMALT ›

Nüüd on meid Põhja- ja Baltimaade You+Nissani kogukonnas 100 000!

Tänaseks on meid Põhja- ja Baltimaade You+Nissani kogukonnas 100 000! You+Nissani pere on pidevalt kasvanud ja hiljuti jõudsime tähtsa sündmuseni – meie kogukonnaga liitus 100 000. liige. Loe, mida arvab meie 100 000. liige oma üllatuskingitusest.

 

LOE LÄHEMALT ›

Maailma popimal linnamaasturil nüüdsest täiuslik mudelivalik

Maailma populaarseim linnamaastur Nissan X-Trail tegi äsja läbi põhjaliku uuenduskuuri: lisaks muutunud välimusele on nüüdsest valikus ka nelikveoline automaatkäigukastiga diisel, mis suuremate linnamaasturite ostjate seas on üks enimnõutumaid kombinatsioone.

 

LOE LÄHEMALT ›

VOLITATUD EDASIMÜÜJA EELISED TEISTE TÖÖKODADE EES

Meie eesmärgiks Nissanis on pakkuda parimat võimalikku järelteenindust ja vastata kõigile teie ootustele.

 

LOE LÄHEMALT ›

REGISTREERU KOHE