You Plus

Parimad Nissani esindused on Vilniuses

Kord aastas kogunevad kõikide Balti riikide Nissani esindused suurele äriseminarile, et vahetada kogemusi, hinnata aasta jooksul tehtud tööd ning nimetada endi seast parimad ja pühendunumad. Tänavune Nissan Drive aastakoosolek toimus mail Tartus, Eesti Rahva Muuseumis. Nissani Põhja-Euroopa 236 edasimüüja seast valiti parimaks UAB Fakto Autocentras Vilniuses.

 

 

Parima Nissani edasimüüja valimine ei ole niisama iludusvõistlus või tuim müüginumbrite ja kasumi kokku lugemine. Müügieesmärkide saavutamine on küll üks hindamiskriteeriumitest, kuid Nissani ideoloogia ja tegutsemise põhimõtete taga on alati olnud klient kui keskpunkt ning kvaliteeti eelistatakse kvantiteedile.

 

"Põhimõtteliselt võib autoesindus ju väga palju Nissaneid müüa, aga kui kliendid pakutavaga rahul ei ole, siis ei ole sellel esindusel asja ei Baltikumi parimaks edasimüüjaks ega ka Põhja-Euroopa parimate sekka, rääkimata maailma parima Nissani edasimüüja tiitli poole püüdlemisest," rääkis Margus Mikk, Nissan Nordic Europe Baltikumi regioonijuht.

 

Lisaks Baltikumi ja Põhja-Euroopa parima esinduse tiitlile tunnustame me ka järelteenindust, sest see on see koht, kus klient veel palju aastaid hoolduses käies meiega kokku puutub. "Ka see tiitel läks seekord Vilniusesse, sest kliendid hindasid kõige kõrgemalt just seal asuvat ettevõtet UAB Raitas," selgitas Margus Mikk.

 

"Mind Nissani regioonijuhina ei huvita ainult müügi ja kasuminumbrid, sest nii oleks töö igav. Ja ma eeldan, et meie parimad edasimüüjad mõtlevad samamoodi - müügitulemustest olulisem on klientide rahulolu, mis peegeldub nende poolt antud hindes klienditeenindusele nii automüügis kui ka järelteeninduses," rääkis Margus Mikk.

 

Fakto Autocentras Vilniuses võistleb nüüd maailma parima Nissani diileri tiitli nimel ning selle tiitli saamiseks peab autoesindus olema nagu üks suur Nissani restoran. "Klient tuleb autosalongi ja tähtis on see, et ta saaks kõhu täis, aga mitte niisama lõunasööklas - vägevaim Nissani esindus peab olema nagu restoran Michelini tärnidega, aga ilma tsirkuseta ja mõistliku hinnaga," rääkis Mikk.

 

Uue auto müügiprotsess on ammu klassikalisest arusaamast erinev – klient teab, miks ta on tulnud ja mida ta tahab ning klient on pädev vestluskaaslane, kellega maailma asju arutada ning kliendid ei osta lihtsalt toodet vaid nad ostavad usalduse ja kindlustunde. See on pidev enesetäiendamise, õppimise ja arenemise protsess. Kes kõige paremini hakkama saab ehk kohaneb, võibki olla parim!

 

 

Donatas Rutkauskas, tunnustuse saanud UAB Fakto Autocentrase tegevjuht ütles, et kogu Põhja-Euroopa parima Nissani esinduse tiitli saamiseks on tulnud palju pingutada. "Me pöörame erilist tähelepanu oma klientidele ning õpime ise. Enesearendus on see, mille kaudu me paremaks muutume ja uued väljakutsed lihtsalt seljatame," ütles Rutkauskas.

 

"Fakto Autocentras on võitnud parima Nissan edasimüüja tiitli Baltikumis aastatel 2008, 2013 ja 2017 ning 2013 olime samuti parimad terves Põhja-Euroopa regioonis. See näitab, et teeme õiget asja. Ma olen uhke oma tiimi üle ja olen neile väga tänulik," lisas Rutkauskas.

 

Nissani kliendikesksus ei tähenda mitte üksnes kliendi vajadustele sobivaima auto leidmist ja suhtlust vaid see hõlmab ka kaasnevad teenused - Nissan pakub sõiduki korrasoleku tasuta kontrolli, parimat teenindust koos soodsaima hinna garantiiga, tasuta ööpäevaringset autoabi ja tasuta asendusautot hoolduse ja remondi ajaks. Just need on Nissani kliendilubadused, mis loovad baasi selleks, et klient saaks rahulikum ja rahulolevam olla.

 

"Ega ilma asjata ei ole Nissan olnud juba aastaid üks Eesti, Läti ja Leedu autoturu lemmikbrände. Kas Nissanid meeldivad või ei meeldi, see on paljuski maitseasi ning selle üle ei vaielda, aga äramärkimist vääriv Nissani esindus peab igas mõttes klientide ootusi ületama," lisas Mikk.

 

Nissan Qashqai crossoveron püsinud aastaid kõigi kolme Balti riigi automüügi edetabelite tipus ja pälvinud kasutajatelt kiidusõnu. 2018. aastal müügile jõudnud uue generatsiooni elektriauto Nissan LEAF oli Euroopas enim müüdud elektriauto 2018 aastal.