You Plus

TERE TULEMAST KESKKONDA YOU+NISSAN

Teile mõeldud


You+Nissan on Nissani klientidele mõeldud keskkond, mis pakub mitmesuguseid eeliseid. Kui olete kätte saanud VIN-koodi (tehasetähise), mille Nissani edasimüüja teatab teile paar päeva enne sõiduki üleandmist, siis saate registreeruda You+Nissan kasutajaks ja asuda tutvuma kõigi selle kaudu pakutavate teenuste ja pakkumistega.


Eelised


Minu profiil pakub rohkem võimalusi

Keskkonnas You+Nissan saate luua isikliku profiili, mille abil Nissan saab pakkuda teile teenuseid, mis vastavad just teie vajadustele.


Minu Nissan aitab auto eest paremini hoolitseda

Keskkonnas You+Nissan on rubriik Minu Nissan, mis aitab teil leida parimad lahendused oma auto eest hoolitsemiseks. Tänu sellele naudite oma Nissaniga sõitmist rohkem kui eales varem.


Tulge Nissanile lähemale

You+Nissani kaudu püüab Nissan mõista, mida vajate, ja pakkuda, mida soovite. See on keskkond, mis rikastab teie Nissani-kogemust alati asjakohase ja põneva sisuga.


You+Nissan LEAF

Kui teil on Nissan LEAF, pakub YOU+NISSAN teile spetsiaalseid teenuseid, nagu näiteks juurdepääs revolutsioonilise CARWINGSi teenustele - see on võrratu töövahend, mis aitab teil oma autot maksimaalselt ära kasutada, juhtides mitmeid funktsioone oma arvuti või iPhone'i kaudu.

SÕIDA NÜÜD KAUGEMALE

Nüüd oled sa valmis täielikult üle kolima elektrisõidukile ja uus Nissan LEAF 30kWh on selleks ideaalne valik. Uus laiendatud 30 KWh aku võimaldab sõita ühe laadimisega 250 km. Silmapiir avardub uue Nissan LEAFiga.